O nas

salon fryzjerski piasecznoSalon fryzjerski Piaseczno

Miło nam że  zagościłaś/łeś na Naszej stronie, chcemy w paru zdaniach opowiedzieć Tobie o Naszym salonie, o ludziach którzy w nim pracują jak również co jest sensem Naszego działania w branży fryzjerskiej w Piasecznie i nie tylko…

Nie ukrywamy że nasza pasją od wielu lat jest fryzjerstwo i wszystko co z nim jest powiązane, to co robimy w naszym salonie to nie tylko strzyżenie, modelowanie, koloryzacja czy regeneracja włosów to także pewnego rodzaju zabiegi SPA dla Ciebie, Twojej głowy i dla Twoich włosów. Salon fryzjerski jakim jest Moonlight Atelier Moniki Manz to odskocznie by sprawić sobie sporo radości i na chwilę zapomnieć o problemach dnia codziennego. W Naszym salonie łączymy miłe chwile z tym po co przychodzą Nasi klienci-wspaniałymi fryzurami, miła atmosfera, muzyka oraz personel zawsze gotowy do działania z pewnością umili Wam pobyt podczas wizyty u fryzjera Piaseczno. Myślimy praktycznie i nowocześnie dlatego też salon Moonlight Atelier usytuowaliśmy w dogodnym punkcie Piaseczna a mianowicie blisko centrów handlowych Auchan i Fashion House.

Pomagamy Naszym klientom w różnych życiowych sytuacjach niekiedy bardzo ważnych. Sprawiamy że wymarzony ślub córki lub swój jest jeszcze bardziej piękniejszy a chwile z nim związane będą pamiętane bardzo długo. Wielu rodziców swoich dzieci bardzo dba o to by ich pociechy wyglądały cudnie podczas komunii  i jej wyjątkowe chwile były wspominane  podczas rodzinnych spotkań. My fryzjerzy jesteśmy od zadań specjalnych i nie tylko od święta lecz także na co dzień, potrafimy poprawić samopoczucie zmieniając w naszym salonie fryzjerskim fryzurę czy kolor a przy okazji zwyczajnie pogadać.

Niekiedy bywa że włosy Naszych klientek są na prawdę mocno zniszczone wtedy proponujemy specjalną usługę regeneracyjną włosów, są też sytuację gdzie trzeba przedłużyć włosy i tym również się zajmujemy.

Monika Manz-właścicielka to osoba która nie tylko zajmie się twoimi włosami lecz także jest specjalistką od make-upu, przygotowuje znane osobistości do występów na scenie czy w telewizji wykonując makijaże itp. o których może przekonać się na jej fanpagu FB.

Serdecznie zapraszamy do Naszego Salonu Moonlight Atelier przy ul. Rubinowej w Piasecznie-do zobaczenia